Pro více informací nás kontaktujte

Pokud jste si zde nevybrali, kontakujte nás a my Vám seženeme nemovitost podle Vašich představ.

Součástí ceny není poplatek bulharskému notáři, který činí 4-6% z ceny nemovitosti.

3+kk Mellia Resort, Sunny Beach 70m2

1.600.000,- Kč                                                        ref. číslo: Snb412

Nabízíme vám tento 2 ložnicový byt o celkové rozloze 70 m2, který se nachází v uzavřeném komplexu Mellia Resort 5 - rekreační komplex luxusních apartmánů, který se nachází minutu od pláže a moře, součástí klidného letoviska Ravda. 

Komplex má krásně upravenou a dobře udržovanou zahradu o rozloze 630 m². Pro pohodlí majitelů jsou v garáži nabízeny 20 parkovacích míst, které nejsou součástí ceny.

Mellia Resort 5 nabízí tato zařízení a služby: 24hodinová bezpečnostní služba ,  venkovní bazén, dětský bazén, lázeňské centrum se saunou, jacuzzi, parní lázní, masážní místnost, fitness centrum, dětské hřiště.

Objekt je vybaven s klimatizací. Nachází se v prvním patře. V objektu jsou k dispozici interiérové ​​dveře, laminátové podlahy, malované stěny, dlažba a plastová okna. Objekt je napojen na elektřinu, vodu a komunální kanalizaci. Zevnitř si budete moci vychutnat nádherný výhled na bazén a výhled do vnitřní zahrady.

Kousek od hotelu je zastávka autobusu. V blízkosti najdete banku, dětské hřiště, kostel, lékárnu, poštu a radnici. Kromě toho tato oblast poskytuje následující vybavení pro příjemné a pohodlné bydlení a zábavu: bar, kavárna, diskotéka, kadeřnictví, restaurace, sportovní hřiště, trh s potravinami, tržiště a supermarket. Rovněž stojí za zmínku, že v těsné blízkosti není žádný těžký průmysl.

.

2+kk Vineyards Spa Resort, Aheloy 115m2

1.616.000,- Kč                                                   ref. číslo: Snb70511

Nabízíme vám tento stylový, plně zařízený, dobře udržovaný penthouse s krásným výhledem, prostornou terasou a spoustou vybavení. Tento jedinečný penthouse je součástí luxusního Vineyards Spa Resort, který se nachází nedaleko Aheloy.

Komplex je zrekonstruovaný a nabízí kombinaci luxusu, pohodlí a veškerých moderních vymožeností, jako 2 venkovní bazény, z nichž jeden je dětský, pool bar, lázeňské a wellness centrum, sauny, whirlpool, ruská lázeň a ledová místnost, turistické informace, obchody a supermarkety, herna, stolní fotbal, stolní tenis, kulečník a počítačová místnost, fitness centrum

Apartmánový byt se nachází ve 2. a 3. patře a má čistou plochu 104,99 m². Skládá se z vstupní haly, obývacího pokoje s kuchyňským koutem,  jídelny, ložnice,  2 koupelen s toaletou, 2 teras a balkonu. Je zařízen vším, co potřebujete. Obývací pokoj s kuchyňským koutem s kuchyňskými skříněmi, digestoří, lednicí, pohovkou, konferenčním stolkem, TV skříní s TV. Ložnice s velkou postelí, dvojitým šatníkem a klimatizací. Kompletně dokončená koupelna se všemi potřebnými doplňky.

Objekt má jedinečný výhled na moře, bazén, zeleň.

Město Aheloy má mírnou zimu a teplé léto, což z něj dělá příjemné a žádané místo pro bydlení a relaxaci. Pláž je dlouhá asi 10 kilometrů.